Odpovědi na časté otázky

Jsou samolepky na zeď pouze na jedno použití?
Samolepky na zeď lze opakovaně použít, jediným omezujícím faktorem je prach, který když ulpí na lepící vrstvě, snižuje lepivost. Na rozdíl od jiných dekorací na zeď, lze po chybném nalepení jednoduše odlepit a nalepit správně. Samolepku můžeme použít take jen k dočasné výzdobě Vašich domovů. Víceré nalepení nedoporučujeme u dekorů, které se skládají z malých částí, hrozí odlepení a znehodnocení celého motivu.

 

Poškozují samolepky povrch material, na který lepíme?
Samolepka nenechává žádný zbytek lepidla na povrchu ze kterého jí odstraníme.

 

Zvládnu nalepit samolepku na zeď bez cizí pomoci?
Záleží na velikosti samolepky. Malé motivy zvládnete nalepit úplně sami. Větší a složitější motivy zvládnete nalepit také sami, ale kvůli pohodlí a snadnější aplikaci Vám doporučujeme tyto samolepky na zeď větších motivů lepit ve více lidech.

 

Jsou samolepky na zeď jen na zdi?
Samolepky lze nalepit na každý hladký, suchý a čistý povrch: stěny, nábytek, ale i zrcadla, chladničky, notebooky, sklo, podlahy atd. Lze nalepit i na auta!

 

Jsou samolepky na zeď bezpečné pro děti?
Lepidlo použité na samolepky je zdravotně nezávadné.

 

Kdo vyrábí samolepky na zeď?
Samolepky si sami navrhujeme a vyrábíme z těch nejkvalinějších materiálů určených pro aplikaci na zeď. Bude-li to v našich silách rádi Vám vyhovíme při idividuání volbě barevnosti a velikosti jednotlivých vzorů. Zajívavý návrh Vám nejem vyrobíme, ale odměníme Vás i drobným dárkem.

 

Mám vlastní motiv, můžete ho vyrobit?
Ano. Napište nám na e-mail info@azsamolepky.cz Váš požadavek a my vše vyřídíme k Vaší spokojenosti. Máte-li Vaši kresbu ve vektorovém formátu (*.eps, *.ai, *.cdr ...) přiložte ji prosím do přílohy e-mailu.

 

Co je to samolepka na zeď?
Samolepky na zeď jsou vyrobeny z tenké vinylové folie. Jsou velmi trvanlivé a pevné, ale stále dostatečně flexibilní, aby se daly použít na různé povrchy.

 

Bude samolepka držet na hrubé zdi?
Lepit samolepky na nerovný povrch nelze doporučit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku